درباره ما

اطلاعات عمومی
الو تخفیف نخستین و پرطرفدار ترین وب سایت در حوزه خرید گروهی در شیراز است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس خوب فعالیت خود را آغاز کرده است. الو تخفیف بستری برای ارائه انواع خدمات در حوزه گردشگری، رستوران ها، مراکز تفریحی، مراکز بهداشتی و آموزشی، سفر تا انواع کالاها و محصولات متنوع است.
اگر پیشنهاد، انتقاد، نظر و یا راهنمایی دارید، لطفا با الو تخفیف تماس بگیرید. ما همیشه آماده دریافت انتقادها، نظرات و پیشنهادهای شما هستیم. برای تماس با همکاران ما می‌توانید از پست الکترونیکی alotakhfif@gmail.com استفاده کرده یا با شماره تلفن‌ 38311334 - 071 (10 خط) تماس بگیرید.
ساعات تماس: از ساعت 9 الی 19

همکاری تجاری با الو تخفیف
تمایل دارید سرویس و خدمات خود را در وب سایت الو تخفیف ارایه کنید؟ بله! الو تخفیف بهترین محل برای معرفی کسب‌وکار شماست. اطلاعات کوتاه و مختصری از کسب‌وکار خود به آدرس زیر بفرستید تا همکاران ما در اسرع وقت برای هماهنگی های مربوط به همکاری‌ با شما تماس بگیرند.

پست الکترونیکی: alotakhfif@gmail.com

به تیم الو تخفیف بپیوندید
ما در الو تخفیف علاقه‌مندیم تا افرادی که روحیه کار تیمی داشته و پر انرژی هستند را کنار خود داشته باشیم و با هم در فضایی پر شور و انرژی فعالیت کنیم. اگر شما هم دارای روحیه کار تیمی و پر انرژی هستید، برای اطلاع از شغلهای مورد نیاز و آزاد در الو تخفیف رزومه خود را به آدرس پست الکترونیکی الو تخفیف ارسال کنید.

اخبار و رسانه ها
الو تخفیف همواره رابطه خوب و دوجانبه‌ای با اصحاب رسانه داشته است و اطلاع‌ رسانی شفاف ، با کمترین واسطه را در دستور کار خود داشته است. در صورتی که در حوزه اخبار، گزارش، رسانه و موارد دیگر مرتبط با این حوزه فعالیت دارید با آقای میلاد شورانگیز تماس حاصل فرمایید.
پست الکترونیکی: miladshoorangiz@yahoo.com
تلفن تماس: 09177242528